Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Mgły 1°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

26.2. (09:30)
dzisiaj
Mgły
1°C
27.2.
jutro
Zachmurzenie duże
7°C/2°C
28.2.
niedzielaZachmurzenie małe
7°C/2°C
1.3.
poniedziałekPogodnie
10°C/2°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

košíkDřevíč - wodnicka rzeka / potok - Stárkov

upozorněníW związku z rozporządzeniem rządu istnieje prawdopodobieństwo, że obiekt przerwał lub ograniczył świadczenie usług. Prosimy o zasięgniecie informacji o aktualnej sytuacji bezpośrednio u organizatora.

Internet: www.pla.cz/portal/sap/cz/inde...
GPS: 50°32'6,14"N 16°9'30,18"E (434 m nad morzem)

Potok bierze swoje źródło w zachodniej części Adršpašskich Skał. Szlak wodny prowadzi od Starkowa do ujścia potoku do rzeki Metuje. Na tym odcinku szlak prowadzi przez łąki, pokryte lasem doliny i jest przeznaczony dla wprawnych wodniaków. Jest spławny przez krótki okres wiosną lub po obfitych deszczach. Na górnym odcinku od Stárkova potok meandruje, a gdzieniegdzie występują przeskody w postaci zwalonych drzew, nisko zawieszonych kładek lub jazów. Pod koniec wioski Horní Dřevíč nurt rzeki jest spokojniejszy i płynie przez leśną dolinę... cały opis

Potok bierze swoje źródło w zachodniej części Adršpašskich Skał. Szlak wodny prowadzi od Starkowa do ujścia potoku do rzeki Metuje.
Na tym odcinku szlak prowadzi przez łąki, pokryte lasem doliny i jest przeznaczony dla wprawnych wodniaków. Jest spławny przez krótki okres wiosną lub po obfitych deszczach. Na górnym odcinku od Stárkova potok meandruje, a gdzieniegdzie występują przeskody w postaci zwalonych drzew, nisko zawieszonych kładek lub jazów. Pod koniec wioski Horní Dřevíč nurt rzeki jest spokojniejszy i płynie przez leśną dolinę. Szlak jest łatwy z wyjątkiem konieczności usuwania zwalonych konarów.
Powrót do informacji o obiekcie

Informacje

Kategoria
  • wodnicka rzeka / potok
Trasy
  • Eksport danych dla urządzenia GPS w formacie GPX [ze Stárkowa] - wodnicka rzeka / potok (8.6 km)
    Informacje o wysokości nad poziomem morza: początek - 443 m (maksymalny), koniec - 373 m (minimalny), zjechano - 70 m, spad 8 ‰
Spławność
środkowy odcinek (ze Stárkova)ZW, WW I26.2.spławny7 cm poza granicami
Dane dostarcza przewodnik wodniacki Raft.cz. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedstawione dane i mają one charakter informacyjny.
Prezentacja na raft.cz

Dostępność

Najbliższe stacje kolejowe
Najbliższe przystanki autobusowe
Najbliższe lotnisko
  • Pardubice (65 km)
  • Copernicus (82 km)
  • Mnichovo Hradiště (83 km)

Znajdź swoje zajęcie