Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Zachmurzenie duże 3°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

28.2. (08:00)
dzisiaj
Zachmurzenie duże
3°C
1.3.
jutro
Pogodnie
11°C/2°C
2.3.
wtorekPogodnie
11°C/1°C
3.3.
środaPogodnie
13°C/3°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

Kalendarz imprez - Góry Orlickie i Pogórze Orlickie

Wyszukiwanie imprezy:
Dziedziny: Pogranicze Czesko-Morawskie. Pogranicze Kłodzkie. . Góry Orlickie i Pogórze Orlickie. Pogranicze Czesko-Morawskie. Region Hradec Králové. Region Pardubice. Region Chrudim-Hlinsko.
Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny.








początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Mapa

Góry Orlickie i Pogórze Orlickie

(Prohlídky expozice zámku s Františkem Kinským) Można zarezerwować bilet Sob 1.5.2021 9:00
Sob 1.5.2021 12:00
Sob 1.5.2021 15:00
Nie 2.5.2021 9:00
Nie 2.5.2021 12:00
Nowy zamek Kostelec nad Orlicí - pałac, muzeum i galeria (Kostelec nad Orlicí)
(Prohlídky expozice zámku s Františkem Kinským)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Wt 1.3.2021 - Nie 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Rozlétejme Česko) Nie 4.4.2021 12:00 - 13:30
Česká Třebová (Česká Třebová)
(Rozlétejme Česko)
(Brány památek dokořán) Sob 24.4.2021
Muzeum Rzemiosła Letohrad (Letohrad), Pałac Letohrad (Letohrad), Twierdza Orlice (Letohrad)
(Brány památek dokořán)
(Pohádka, buzení strašidel, muzejní noc) Pt 21.5.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Pohádka, buzení strašidel, muzejní noc)
(Retrohrátky) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Retrohrátky)
(Soustředění mažoretek) Śr 7.7.2021 - Czw 8.7.2021
Dom dzieci i młodzieży (Choceň)
(Soustředění mažoretek)
(Umělecký příměstský tábor) Wt 19.7.2021 - Czw 22.7.2021
Dom dzieci i młodzieży (Choceň)
(Umělecký příměstský tábor)
(Sportovní příměstský tábor) Wt 26.7.2021 - Czw 29.7.2021
Dom dzieci i młodzieży (Choceň)
(Sportovní příměstský tábor)
(Hudební příměstský tábor) Wt 2.8.2021 - Czw 5.8.2021
Dom dzieci i młodzieży (Choceň)
(Hudební příměstský tábor)
(Letní tábor s koňmi) Nie 11.7.2021 - Nie 18.7.2021
Nie 8.8.2021 - Nie 15.8.2021
Letohrad
(Letní tábor s koňmi)
(Příměstský tábor Veselá věda) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Wt 16.8.2021 - Pt 20.8.2021
Lanškroun
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Noční strašidelná prohlídka) Pt 9.7.2021 20:15
Pt 23.7.2021 20:15
Pt 6.8.2021 20:15
Pt 20.8.2021 20:15
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Noční strašidelná prohlídka)
(Komentovaná prohlídka Muzea a světničky Járy Cimrmana) út 6.7.2021
Czw 8.7.2021
út 13.7.2021
Czw 15.7.2021
út 20.7.2021
Czw 22.7.2021
út 27.7.2021
Czw 29.7.2021
út 3.8.2021
Czw 5.8.2021
út 10.8.2021
Czw 12.8.2021
út 17.8.2021
Czw 19.8.2021
út 24.8.2021
Czw 26.8.2021
út 31.8.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Komentovaná prohlídka Muzea a světničky Járy Cimrmana)
(Noc s Andersenem) Pt 8.10.2021
(Letohrad)
(Noc s Andersenem)
(Vínokošt) Sob 29.5.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Vínokošt)
(Honění kohouta) Nie 17.10.2021
Letohrad
(Honění kohouta)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijížďí Mikuláš) Sob 27.11.2021
Letohrad (Letohrad)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijížďí Mikuláš)
(Letní kino) Czw 10.6.2021
Czw 15.7.2021
Czw 12.8.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Letní kino)
(Rychnovská osmička - 63. ročník) Pt 1.10.2021 - Nie 3.10.2021
Centrum kultury, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
(Rychnovská osmička - 63. ročník)
(Poutní slavnost) Nie 9.5.2021
Kościół pw. św. Filipa i Jakuba (Lukavice)
(Poutní slavnost)
(Kopečková pouť) Sob 15.5.2021 - Nie 16.5.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Poutní slavnost v Červené) Nie 30.5.2021
Kaplica Najświętszej Trójcy (Červená, Letohrad)
(Poutní slavnost v Červené)
(Ústecká staročeská pouť) Sob 14.8.2021 - Nie 15.8.2021
Park Kociánka (Ústí nad Orlicí)
(Ústecká staročeská pouť)
(Poutní slavnost na Šedivci) Nie 15.8.2021
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Šedivec)
(Poutní slavnost na Šedivci)
(Poutní slavnost na Orlici) Nie 15.8.2021
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Letohrad, Orlice)
(Poutní slavnost na Orlici)
(Poutní slavnost na Kunčicích) Nie 5.9.2021
Kościół św. Katarzyny (Letohrad, Kunčice)
(Poutní slavnost na Kunčicích)
(Poutní slavnost v Letohradě) út 28.9.2021
Kościół św. Wacława (Letohrad)
(Poutní slavnost v Letohradě)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Nie 3.10.2021
Kaplica Najświętszej Trójcy (Červená, Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Nie 17.10.2021
Kościół św. Wacława (Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Nie 24.10.2021
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnost výročí posvěcení kostela) Nie 31.10.2021
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)
(Kopečková pouť) Sob 14.5.2022 - Nie 15.5.2022
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sob 20.5.2023 - Nie 21.5.2023
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sob 11.5.2024 - Nie 12.5.2024
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sob 17.5.2025 - Nie 18.5.2025
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Dan Bárta & Illustratosphere - Zvířený prach tour 2021) Czw 25.3.2021 19:30
Teatr Pelcla (Rychnov nad Kněžnou)
(Dan Bárta & Illustratosphere - Zvířený prach tour 2021)
(Guarneri Trio Prague) Można zarezerwować bilet út 4.5.2021 19:30
Nowy zamek Kostelec nad Orlicí - pałac, muzeum i galeria (Kostelec nad Orlicí)
(Guarneri Trio Prague)
(Janek Ledecký & Band: Akustické turné 2020) Można zarezerwować bilet Pt 18.6.2021 21:00
Nowy zamek Kostelec nad Orlicí - pałac, muzeum i galeria (Kostelec nad Orlicí)
(Janek Ledecký & Band: Akustické turné 2020)
(Kateřina Englichová a Vilém Veverka: 15 let spolu) Można zarezerwować bilet Śr 23.6.2021 19:30
Nowy zamek Kostelec nad Orlicí - pałac, muzeum i galeria (Kostelec nad Orlicí)
(Kateřina Englichová a Vilém Veverka: 15 let spolu)
(Kantoři) Śr 8.12.2021 19:00
Centrum kultury, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
(Kantoři)
(Karel Gott revival Morava) Wt 8.3.2021 19:00
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Karel Gott revival Morava)
(Reprezentační ples města Opočna) Pt 12.3.2021 19:00
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Reprezentační ples města Opočna)
(Pokáč) Śr 17.3.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Pokáč)
(Rock&Roll band Marcela Woodmana) Czw 18.3.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Rock&Roll band Marcela Woodmana)
(Katapult - Nostalgia Tour 2020) Sob 24.4.2021 19:30
Teatr Pelcla (Rychnov nad Kněžnou)
(Katapult - Nostalgia Tour 2020)
(Monika Absolonová: Až do nebes) út 4.5.2021 19:00 - 20:30
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Monika Absolonová: Až do nebes)
(Pouťfest) Sob 15.5.2021
Letohrad
(Pouťfest)
(Anna Volínová a Václav Žákovec) Nie 23.5.2021 14:00 - 18:00
Centrum kultury, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
(Anna Volínová a Václav Žákovec)
(Taneční odpoledne - Žákovec a Volínová) Nie 23.5.2021 14:00 - 18:00
Centrum kultury, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
(Taneční odpoledne - Žákovec a Volínová)
(Mezinárodní hudební festival) Sob 29.5.2021 - Nie 6.6.2021
Letohrad
(Mezinárodní hudební festival)
(JamRock) Czw 3.6.2021 - Sob 5.6.2021
Letohrad
(JamRock)
(Jakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem) Pt 3.9.2021 19:00
Centrum Multifunkcyjne LArt (Lanškroun), Lanškroun
(Jakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem)
(Koncert Marie Rottrové) Sob 18.9.2021 19:00
Centrum Multifunkcyjne LArt (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)
(Karel Kahovec se skupinou George & Beatovens) Śr 22.9.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Karel Kahovec se skupinou George & Beatovens)
(Petra Černocká, Jiří Pracný) Wt 4.10.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Petra Černocká, Jiří Pracný)
(Livin Free - Divadelní klub) Pt 15.10.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Livin Free - Divadelní klub)
(Prague Cello Quartet) Wt 18.10.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Prague Cello Quartet)
(Vánoční koncert Věry Martinové) Sob 4.12.2021 19:00
Centrum Multifunkcyjne LArt (Lanškroun)
(Vánoční koncert Věry Martinové)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy) út 14.12.2021 17:00
Śr 15.12.2021 17:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy)
(Pirate Swing Band Gala 2020) Czw 16.12.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Pirate Swing Band Gala 2020)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) Nie 26.12.2021 15:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Koncert Barocco sempre giovane, Matyáš Novák - klavír) Można zarezerwować bilet Czw 10.11.2022 19:30
Nowy zamek Kostelec nad Orlicí - pałac, muzeum i galeria (Kostelec nad Orlicí)
(Koncert Barocco sempre giovane, Matyáš Novák - klavír)
(Zahrada pro děti - online) Śr 3.3.2021 18:00
Ośrodek dla Matek Kamínek (Choceň)
(Zahrada pro děti - online)
(Robert Šlachta) Śr 10.3.2021 18:00 - 20:00
(Rychnov nad Kněžnou)
(Robert Šlachta)
(Vietnam - cestopisná přednáška) út 16.3.2021
(Letohrad)
(Vietnam - cestopisná přednáška)
(RNDr. Petr Rybář: Barevné obzory Namibie) út 23.3.2021 18:00 - 19:30
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(RNDr. Petr Rybář: Barevné obzory Namibie)
(Testování IQ) Śr 14.4.2021 14:00 - 15:00
Śr 14.4.2021 15:00 - 16:30
Budynek akademii handlowej (Choceň)
(Testování IQ)
(Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu) Śr 1.12.2021 19:00
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu)
(Lanšperským panstvím, Orlickým cyklo&in-line královstvím 2021) Sob 26.6.2021 7:00
Schronisko turystyczne Cakle (Ústí nad Orlicí)
(Lanšperským panstvím, Orlickým cyklo&in-line královstvím 2021)
(Malá cena Velké Verandy) Nie 28.2.2021
Choceň
(Malá cena Velké Verandy)
(Hledání Stromoucha 2021) Sob 6.3.2021 8:00 - 10:00
Ústí nad Orlicí
(Hledání Stromoucha 2021)
(Extraliga hokejbalu) Sob 6.3.2021 13:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Extraliga hokejbalu) Sob 27.3.2021 14:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Extraliga hokejbalu) Pt 2.4.2021 13:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Kolem Pastvinské přehrady 2021) Nie 18.4.2021 8:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Kolem Pastvinské přehrady 2021)
(Drozdovská pila 2021) Sob 24.4.2021 7:30
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Drozdovská pila 2021)
(Brontosauří šlápoty 2021) Sob 1.5.2021
Ústí nad Orlicí
(Brontosauří šlápoty 2021)
(Loupežnické putování 2021) Sob 1.5.2021 7:00
(Dolní Dobrouč)
(Loupežnické putování 2021)
(Letohradská pětka) Nie 2.5.2021
Orlovna (Letohrad)
(Letohradská pětka)
(Amatérská badmintonová a tenisová liga) Sob 27.3.2021
Wt 29.3.2021
Sob 8.5.2021
Centrum Sportowe Forea (Lanškroun), Lanškroun
(Amatérská badmintonová a tenisová liga)
(K rozhledně Andrlův Chlum - jaro 2021) Nie 16.5.2021 8:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(K rozhledně Andrlův Chlum - jaro 2021)
(Orlickým podhůřím 2021) Sob 29.5.2021 7:00
Ústí nad Orlicí
(Orlickým podhůřím 2021)
(Studánkový výstup) Nie 6.6.2021 9:00 - 16:00
Ústí nad Orlicí
(Studánkový výstup)
(Bystřecké kilometry 2021) Sob 7.8.2021 6:00 - 18:00
Bystřec
(Bystřecké kilometry 2021)
(1 + 1 ve fotbale) Sob 21.8.2021 9:00 - 17:00
Letohrad
(1 + 1 ve fotbale)
(MČR v biatlonu na kolečkových lyžích) Sob 4.9.2021 - Nie 5.9.2021
(Letohrad)
(MČR v biatlonu na kolečkových lyžích)
(K rozhledně Andrlův Chlum - podzim 2021) Nie 12.9.2021 8:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(K rozhledně Andrlův Chlum - podzim 2021)
(Podorlické putování 2021) Sob 4.12.2021 7:00
Ústí nad Orlicí
(Podorlické putování 2021)
(Ladislav Špaček - Etiketa není věda) Można zarezerwować bilet Wt 29.3.2021 19:00
Fidiko (Žamberk)
(Ladislav Špaček - Etiketa není věda)
(Kafe u Osmanyho) Można zarezerwować bilet Wt 17.5.2021 19:00
Pański dom (Choceň)
(Kafe u Osmanyho)
(Velké lásky v malém hotelu) Można zarezerwować bilet út 26.10.2021 19:00
Pański dom (Choceň)
(Velké lásky v malém hotelu)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Można zarezerwować bilet Sob 18.12.2021 17:00
Centrum kultury, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)
(Kšanda) Śr 10.3.2021 19:00 - 21:30
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Kšanda)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Chlapec, který viděl pravdu) Śr 17.3.2021 19:00 - 21:00
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Chlapec, který viděl pravdu)
(O kocouru Mikešovi) Sob 3.4.2021 16:00
Orlovna (Letohrad)
(O kocouru Mikešovi)
(Vodník Česílko) Nie 4.4.2021 15:00 - 16:30
Teatr Pelcla (Rychnov nad Kněžnou)
(Vodník Česílko)
(Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský) Śr 7.4.2021 19:00
Centrum Multifunkcyjne LArt (Lanškroun)
(Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský)
(Na ostro) Pt 9.4.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Na ostro)
(Přítelkyně) út 13.4.2021 19:30 - 22:00
Teatr Pelcla (Rychnov nad Kněžnou)
(Přítelkyně)
(Edith a Marlene) Czw 15.4.2021 19:00
Pański dom (Choceň)
(Edith a Marlene)
(Elling a Kjell Bjarne aneb chvála bláznovství) Czw 29.4.2021 19:00
Pański dom (Choceň)
(Elling a Kjell Bjarne aneb chvála bláznovství)
(Cavewoman) Czw 27.5.2021 19:00
Pański dom (Choceň)
(Cavewoman)
(Kočičí hra) Śr 30.6.2021 19:00
Pański dom (Choceň)
(Kočičí hra)
(Do ložnice vstupujte jednotlivě!) Nie 12.9.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Do ložnice vstupujte jednotlivě!)
(Kočičí hra) út 21.9.2021
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Kočičí hra)
(Talk show Hanky Křížkové a Ivy Hüttnerové) Czw 30.9.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Talk show Hanky Křížkové a Ivy Hüttnerové)
(Lukáš Pavlásek - Stand-up comedy) Śr 20.10.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Lukáš Pavlásek - Stand-up comedy)
(Frankie & Johnny) Czw 25.11.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Frankie & Johnny)
(Minipárty s Karlem Šípem) Czw 2.12.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Minipárty s Karlem Šípem)
(Můj nejlepší kamarád) Wt 20.12.2021
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Můj nejlepší kamarád)
(Robert Šlachta - beseda a autorské čtení) Śr 3.3.2021 18:00
Miejska Biblioteka Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Robert Šlachta - beseda a autorské čtení)
(Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020) Wt 22.3.2021 17:00
Dom Kultury (Ústí nad Orlicí)
(Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020)
(Zápis dětí do ZŠ Komenského) Pt 9.4.2021
(Letohrad)
(Zápis dětí do ZŠ Komenského)
(Zápis dětí do ZŠ U Dvora) Pt 9.4.2021
(Letohrad)
(Zápis dětí do ZŠ U Dvora)
(Pouťové dozvuky) Wt 17.5.2021
Letohrad
(Pouťové dozvuky)
(Slavnosti světla) Czw 20.5.2021
Ogrod pałacowy (Lanškroun)
(Slavnosti světla)
(Město v pohybu) Wt 31.5.2021 - Sob 5.6.2021
Ústí nad Orlicí
(Město v pohybu)
(Běháme pro...) Czw 9.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Běháme pro...)
(Rozsvícení vánočního stromu) Nie 28.11.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Mikulášská nadílka) Nie 5.12.2021 16:00
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Mikulášská nadílka)
(Předvánoční setkání seniorů) Śr 8.12.2021
Orlovna (Letohrad)
(Předvánoční setkání seniorů)
(Setkání regionálních amatérských historiků) út 23.3.2021
út 20.4.2021
út 18.5.2021
út 22.6.2021
út 20.7.2021
út 17.8.2021
út 21.9.2021
út 19.10.2021
út 23.11.2021
út 14.12.2021
(Letohrad)
(Setkání regionálních amatérských historiků)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) Nie 26.12.2021 15:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Celoroční výstava fotografií) Wt 18.5.2020 - Pt 30.4.2021
Kosciół św. Jana Chrzciciela (Orlické Záhoří)
(Celoroční výstava fotografií)
(1. virtuální výstava prací žáků) Pt 18.12.2020 - Śr 31.3.2021
Kostelec nad Orlicí
(1. virtuální výstava prací žáků)
(Orlické hory na fotografiích Jiřího Šulce) Pt 15.1.2021 - Pt 30.4.2021
Muzeum Koronek Vamberk (Vamberk)
(Orlické hory na fotografiích Jiřího Šulce)
(Ze sbírek Orlického muzea) Śr 3.2.2021 - Nie 28.2.2021
Choceň - muzeum i pałac (Choceň)
(Ze sbírek Orlického muzea)
(Za vaše úspěchy vděčíme Vám) Pt 5.2.2021 - Nie 28.2.2021
Kościół św.Jerzego (Kostelec nad Orlicí)
(Za vaše úspěchy vděčíme Vám)
(Jak přibývá světla v lednu a únoru) Czw 11.2.2021 - Nie 28.2.2021
Podstawowa szkoła artystyczna (Choceň)
(Jak přibývá světla v lednu a únoru)
(Vajíčka z přírody - muzeum uzavřeno) Wt 15.2.2021 - Sob 24.4.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Vajíčka z přírody - muzeum uzavřeno)
(Výstava ilustrací Barbory Žerníčkové) Pt 5.3.2021 - Pt 30.4.2021
(Letohrad)
(Výstava ilustrací Barbory Žerníčkové)
(Jaro v muzeu) Czw 18.3.2021 - Sob 3.4.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Jaro v muzeu)
(Malá hospodyňka a Magdalena Dobromila Rettigová) Śr 14.4.2021 - Nie 23.5.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Malá hospodyňka a Magdalena Dobromila Rettigová)
(Výstava dortů a zákusků) Sob 24.4.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Výstava dortů a zákusků)
(Hynek Umlauf - 200 let) Czw 6.5.2021 - Sob 18.9.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Hynek Umlauf - 200 let)
(Výstava drobného zvířectva a malé zemědělské techniky) Sob 15.5.2021 - Nie 16.5.2021
Letohrad
(Výstava drobného zvířectva a malé zemědělské techniky)
(Výstava hub) Czw 16.9.2021 - Nie 19.9.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Výstava hub)
(Výstava) Czw 7.10.2021 - Śr 10.11.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Výstava)
(Vánoce v muzeu) Nie 28.11.2021 - Czw 23.12.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Vánoční trhy) Nie 19.12.2021 8:00 - 13:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Vánoční trhy)

ogólna liczba znalezionych obiektów: 140

Znajdź swoje zajęcie