Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Zachmurzenie małe 8°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

16.10. (01:00)
dzisiaj
Zachmurzenie małe
8°C
17.10.
jutro
Zachmurzenie duże
12°C/3°C
18.10.
poniedziałekZachmurzenie duże
12°C/6°C
19.10.
wtorekZachmurzenie duże
16°C/6°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

Kalendarz imprez

Wyszukiwanie imprezy:
Dziedziny: Pogranicze Czesko-Morawskie. Pogranicze Kłodzkie. . Góry Orlickie i Pogórze Orlickie. Pogranicze Czesko-Morawskie. Region Hradec Králové. Region Pardubice. Region Chrudim-Hlinsko.
Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny.








początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Mapa

czas wolny (liczba: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Wt 1.3.2021 - Nie 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Śr 24.3.2021 - Czw 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
((Za)Žijte knihovnu) Nie 24.10.2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou) Nie 24.10.2021 17:00
Muzeum miejskie (Česká Třebová)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sob 23.10.2021 - Nie 24.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

gastronomia (liczba: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Śr 20.10.2021 - Nie 24.10.2021
Schronisko Gwiazda (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

kino - film (liczba: 7)

(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D) Nie 24.10.2021 17:00
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D)
(Rozbitý robot Ron) Nie 24.10.2021 17:00
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Rozbitý robot Ron)
(Myši patří do nebe) Nie 24.10.2021 17:30
Kino Miejskie (Jablonné nad Orlicí )
(Myši patří do nebe)
(Večírek) Nie 24.10.2021 17:30
Kino Maj (Choceň)
(Večírek)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti) Nie 24.10.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti)
(Jedině Tereza) Nie 24.10.2021 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Jedině Tereza)
(Rozbitý robot Ron) Nie 24.10.2021 14:30
Kino Maj (Choceň)
(Rozbitý robot Ron)

kościelne (liczba: 1)

(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Nie 24.10.2021
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Manželské večery) Nie 24.10.2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Pt 1.10.2021 - Nie 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Pt 1.10.2021 - Nie 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Pt 1.10.2021 - Nie 31.10.2021
Schronisko turystyczne Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice) Nie 24.10.2021 9:00
Stadion do piłki nożnej (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast) Nie 24.10.2021 12:00
Stadion do piłki nożnej (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina) Nie 24.10.2021 14:30
Stadion do piłki nożnej (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina)
(Ženský kruh - Mohendžodáro) Nie 24.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Mohendžodáro)

teatr (liczba: 3)

(Tisíc tuctů souboru Plata Company) Nie 24.10.2021 17:00
Podstawowa szkoła artystyczna (Choceň)
(Tisíc tuctů souboru Plata Company)
(Listování: Špeky (Rob Grant)) Nie 24.10.2021 18:00
(Česká Třebová)
(Listování: Špeky (Rob Grant))
(Listování.cz – Špeky) Nie 24.10.2021 20:00
Mała Scena (Ústí nad Orlicí)
(Listování.cz – Špeky)

towarzyskie (liczba: 2)

((Za)Žijte knihovnu) Nie 24.10.2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Manželské večery) Nie 24.10.2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Wt 3.5.2021 - Nie 31.10.2021
Zamek rodu Kolowrat w Rychnovie nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Śr 1.9.2021 - Nie 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Czw 2.9.2021 - Nie 31.10.2021
Miejska Biblioteka Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Czw 2.9.2021 - Nie 14.11.2021
Zamek Lanškroun - muzeum miejskie (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Czw 9.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) út 14.9.2021 - Wt 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Czw 30.9.2021 - Nie 14.11.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Pt 1.10.2021 - Sob 30.10.2021
Czeski Czerwony Krzyż (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Pt 1.10.2021 - út 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Josef Kovář obrazy) Pt 1.10.2021 - Nie 24.10.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Wt 4.10.2021 - út 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) út 5.10.2021 - Śr 27.10.2021
Mała Scena (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) út 5.10.2021 - Nie 31.10.2021
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Czw 7.10.2021 - út 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Czw 14.10.2021 - Nie 14.11.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Pt 15.10.2021 - Czw 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Místa v krajině) Nie 24.10.2021 15:30 - 16:45
Nie 24.10.2021 18:00 - 18:30
Podstawowa szkoła artystyczna (Choceň)
(Místa v krajině)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Czw 1.4.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

kościelne (liczba: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) Pt 22.10.2021 - Nie 24.10.2021
Góra Matki Boskiej (Hedeč) z kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - klasztor i miejsce pielgrzymek (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) Nie 24.10.2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk) Nie 24.10.2021 14:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk)

czas wolny (liczba: 1)

(Dětská herna) út 4.5.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

kino - film (liczba: 3)

(Rozbitý robot Ron) Nie 24.10.2021 16:00
Teatr im. Šembery (Vysoké Mýto)
(Rozbitý robot Ron)
(Rozbitý robot Ron) Nie 24.10.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) Nie 24.10.2021 19:00
Teatr im. Šembery (Vysoké Mýto)
(Duna)

kościelne (liczba: 1)

(Setkání křesťanského společenství) Nie 24.10.2021 17:00
Centrum Chrześcijańskie (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

muzyka (liczba: 1)

(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou) Nie 24.10.2021 15:00
Fabrika (Svitavy)
(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A) Nie 24.10.2021 9:00
Kręgielnia (Svitavy)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A)
(Turnaj – krajský přebor v přehazované) Nie 24.10.2021 9:00
Szkoła podstawowa Svitavy (Svitavy)
(Turnaj – krajský přebor v přehazované)

teatr (liczba: 1)

(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti) Nie 24.10.2021 10:00
Moravská Třebová
(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti)

towarzyskie (liczba: 2)

(Litomyšl jinak) Wt 20.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Czw 14.10.2021 - Pt 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Nie 13.6.2021 - Sob 27.11.2021
Galeria Miroslava Kubíka (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Wt 6.9.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) út 4.5.2021 - Nie 29.5.2022
Portmoneum - Muzeum Josefa Váchala (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Nie 22.8.2021 - Nie 2.1.2022
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Pt 24.9.2021 - Nie 24.10.2021
Galeria Miejska (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Nie 26.9.2021 - Nie 6.2.2022
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Pt 1.10.2021 - út 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) Pt 15.10.2021 - Nie 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sob 16.10.2021 - Pt 26.11.2021
Dom Pod Rycerzami - Miejska Galeria Litomyśl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Wt 18.10.2021 - Nie 14.11.2021
Centrum Informacji Turystycznej Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) Nie 24.10.2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

czas wolny (liczba: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sob 18.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Czw 23.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sob 18.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Czw 23.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sob 18.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Czw 23.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) út 5.10.2021 - út 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

czas wolny (liczba: 2)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Nie 24.10.2021 10:30 - 15:00
Skansen Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Pt 1.10.2021 - Wt 25.10.2021
Galeria Miejska Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

kino - film (liczba: 3)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Nie 24.10.2021 15:00
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Venom 2: Carnage přichází) Nie 24.10.2021 17:00
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kryštof) Nie 24.10.2021 19:30
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Kryštof)

kościelne (liczba: 14)

(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 8:00
Kościół św. Michała Archanioła (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 9:00
Twierdza (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 9:00
Kościół ewangelicki (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 9:00
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Nie 24.10.2021 10:00
Kościół Apostolski zbór Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 10:30
Kościół pw. Najświętszej Trójcy (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Nie 24.10.2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) Nie 24.10.2021 8:00
Kościół Wszystkich Świętych (Žumberk)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) Nie 24.10.2021 9:30
Evangelický kostel (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) Nie 24.10.2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Nie 24.10.2021 9:30
Kościół św. Michała Archanioła (Licibořice)
(Mše svatá)

muzyka (liczba: 1)

(Den s dechovkou) Nie 24.10.2021 11:00
Klub Kultury Skuteč (Skuteč)
(Den s dechovkou)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(FC Hlinsko - Moravany) Nie 24.10.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravany)
(HC Hlinsko - Litomyšl) Nie 24.10.2021 17:30
Kryte lodowisko (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Litomyšl)

teatr (liczba: 2)

(Sůl nad zlato) Nie 24.10.2021 13:00
Nie 24.10.2021 14:30
Dom Kultury (Hlinsko)
(Sůl nad zlato)
(Dobytí severního pólu) Nie 24.10.2021 18:00
Dom kultury (Zaječice)
(Dobytí severního pólu)

towarzyskie (liczba: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Pt 1.10.2021 - Czw 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Výsadba třešní) Nie 24.10.2021 10:00
Slatiňany
(Výsadba třešní)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Pt 9.7.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) út 5.10.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Nie 5.9.2021 - Nie 31.10.2021
Centrum Wielofunkcyjne (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sob 11.9.2021 - Śr 10.11.2021
Otwór wystawowy (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

czas wolny (liczba: 1)

(Nedělání - Cesta do budoucnosti) Można zarezerwować bilet Nie 24.10.2021 14:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Nedělání - Cesta do budoucnosti)

kino - film (liczba: 3)

(Rozbitý robot Ron) Można zarezerwować bilet Nie 24.10.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Rozbitý robot Ron)
(Kryštof) Można zarezerwować bilet Nie 24.10.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Kryštof)
(Není čas zemřít - James Bond) Można zarezerwować bilet Nie 24.10.2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

teatr (liczba: 2)

(O čertici Bertě) Można zarezerwować bilet Nie 24.10.2021 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O čertici Bertě)
(Falešná nota) Można zarezerwować bilet Nie 24.10.2021 19:00
Teatr im. Klicpery - Studio Biesiada (Hradec Králové)
(Falešná nota)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Pt 3.9.2021 - út 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

czas wolny (liczba: 7)

(Museum virtualis) Czw 29.4.2021 - Pt 31.12.2021
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Odpoledne se zvířátky) Nie 24.10.2021 14:00 - 16:00
Centrum Ekologiczne Paleta (Pardubice)
(Odpoledne se zvířátky)

muzyka (liczba: 1)

(Taneční odpolední čaje) Nie 24.10.2021 14:00
Dom Kultury Hronovická (Pardubice)
(Taneční odpolední čaje)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část) Nie 24.10.2021 15:00
Galeria Miasta Pardubice (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 3)

(HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Malenovice) Nie 24.10.2021 14:00
(Pardubice)
(HBC Svítkov Stars Pardubice	- HBC Malenovice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav) Nie 24.10.2021 17:00
Enteria Arena (Pardubice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav)
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic) Nie 24.10.2021
Pardubice
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic)

teatr (liczba: 2)

(Divotvorný hrnec) Nie 24.10.2021 19:00
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)
(Divotvorný hrnec)
(Normální debil 2) Nie 24.10.2021 19:00
Teatr Czech Wschodnich Pardubice - mała scena w podwórzu (Pardubice)
(Normální debil 2)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Śr 23.6.2021 - Nie 7.11.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Pt 1.1.2021 - Pt 31.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) út 7.9.2021 - Nie 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Wt 13.9.2021 - Sob 18.12.2021
Centrum Kultury i Informacji miasta Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) út 5.10.2021 - út 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

ogólna liczba znalezionych obiektów: 129

Znajdź swoje zajęcie