Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Zachmurzenie małe 6°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

16.10. (01:30)
dzisiaj
Zachmurzenie małe
6°C
17.10.
jutro
Zachmurzenie duże
12°C/3°C
18.10.
poniedziałekZachmurzenie duże
12°C/6°C
19.10.
wtorekZachmurzenie duże
16°C/6°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

Kalendarz imprez

Wyszukiwanie imprezy:
Dziedziny: Pogranicze Czesko-Morawskie. Pogranicze Kłodzkie. . Góry Orlickie i Pogórze Orlickie. Pogranicze Czesko-Morawskie. Region Hradec Králové. Region Pardubice. Region Chrudim-Hlinsko.
Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny.








początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Mapa

czas wolny (liczba: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Wt 1.3.2021 - Nie 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Śr 24.3.2021 - Czw 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou) Sob 23.10.2021 10:00 - 16:30
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sob 23.10.2021 - Nie 24.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

gastronomia (liczba: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Śr 20.10.2021 - Nie 24.10.2021
Schronisko Gwiazda (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

kino - film (liczba: 2)

(Duna) Sob 23.10.2021 16:00
Kino Maj (Choceň)
(Duna)
(Duna) Sob 23.10.2021 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Duna)

muzyka (liczba: 2)

(Vzpomínka na Zdeňka Černého) Sob 23.10.2021 19:00
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise) Sob 23.10.2021 19:00
Centrum Multifunkcyjne LArt (Lanškroun)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Sobota s úpletem) Sob 23.10.2021 9:00 - 12:00
Centrum czasu wolnego Animo (Žamberk)
(Sobota s úpletem)
(Taneční pro mládež) Sob 23.10.2021
Pański dom (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) Pt 1.10.2021 - Nie 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Pt 1.10.2021 - Nie 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Pt 1.10.2021 - Nie 31.10.2021
Schronisko turystyczne Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B) Sob 23.10.2021 14:30
Kompleks letni Na Salašu (Kunvald)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky) Sob 23.10.2021 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sob 23.10.2021 19:00 - 22:00
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

teatr (liczba: 1)

(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království) Sob 23.10.2021 15:00
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Wt 3.5.2021 - Nie 31.10.2021
Zamek rodu Kolowrat w Rychnovie nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Śr 1.9.2021 - Nie 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Czw 2.9.2021 - Nie 14.11.2021
Zamek Lanškroun - muzeum miejskie (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Czw 2.9.2021 - Nie 31.10.2021
Miejska Biblioteka Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Czw 9.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) út 14.9.2021 - Wt 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Czw 30.9.2021 - Nie 14.11.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) Pt 1.10.2021 - Nie 24.10.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Pt 1.10.2021 - Sob 30.10.2021
Czeski Czerwony Krzyż (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Pt 1.10.2021 - út 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Wt 4.10.2021 - út 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) út 5.10.2021 - Nie 31.10.2021
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) út 5.10.2021 - Śr 27.10.2021
Mała Scena (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Czw 7.10.2021 - út 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Czw 14.10.2021 - Nie 14.11.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Pt 15.10.2021 - Czw 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Czw 1.4.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

kościelne (liczba: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) Pt 22.10.2021 - Nie 24.10.2021
Góra Matki Boskiej (Hedeč) z kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - klasztor i miejsce pielgrzymek (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

muzyka (liczba: 1)

(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute) Sob 23.10.2021 20:00
Klub Na Strzelnicy (Králíky)
(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) Sob 23.10.2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B) Sob 23.10.2021 14:30
Boisko do piłki nożnej Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 1)

(Pojďte s námi) Sob 23.10.2021 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

czas wolny (liczba: 3)

(Dětská herna) út 4.5.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu) Sob 23.10.2021 9:00 - 12:00
(Litomyšl)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu)
(Burza vinylů a CD) Sob 23.10.2021 11:00 - 16:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Burza vinylů a CD)

kino - film (liczba: 4)

(Rozbitý robot Ron 3D) Sob 23.10.2021 17:00
Kino Kosmos (Svitavy)
(Rozbitý robot Ron 3D)
(Duna 3D) Sob 23.10.2021 19:30
Kino Kosmos (Svitavy)
(Duna 3D)
(Rozbitý robot Ron) Sob 23.10.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) Sob 23.10.2021 19:00
Teatr im. Šembery (Vysoké Mýto)
(Duna)

kościelne (liczba: 1)

(Bohoslužba) Sob 23.10.2021 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba)

muzyka (liczba: 2)

(Bubenický festival) Sob 23.10.2021 13:00
Klub Miejski Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Bubenický festival)
(World Music Párty) Sob 23.10.2021 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(World Music Párty)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?) Sob 23.10.2021 10:00
Czesko-Słowacki Kościół Husycki (Litomyšl)
(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 9)

(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov) Sob 23.10.2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov)
(Běh Černou horou) Sob 23.10.2021 9:30 - 11:00
(Litomyšl)
(Běh Černou horou)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice) Sob 23.10.2021 10:00
Akademia Handlowa i Wyższa Zawodowa Szkoła Ekonomiczna (Svitavy)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička) Sob 23.10.2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B) Sob 23.10.2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou) Sob 23.10.2021 11:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B) Sob 23.10.2021 12:00
Kompleks sportowy (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice) Sob 23.10.2021 14:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava) Sob 23.10.2021 19:00
(Litomyšl)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava)

towarzyskie (liczba: 4)

(Litomyšl jinak) Wt 20.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Czw 14.10.2021 - Pt 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(ZUŠ slaví 75 let) Sob 23.10.2021 10:00 - 17:00
Podstawowa Szkoła Artystyczna im. Bedřicha Smetany (Litomyšl)
(ZUŠ slaví 75 let)
(Posed – téma Božena Němcová) Sob 23.10.2021 16:00
Teatr Trám (Svitavy)
(Posed – téma Božena Němcová)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Nie 13.6.2021 - Sob 27.11.2021
Galeria Miroslava Kubíka (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Wt 6.9.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) út 4.5.2021 - Nie 29.5.2022
Portmoneum - Muzeum Josefa Váchala (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Nie 22.8.2021 - Nie 2.1.2022
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Pt 24.9.2021 - Nie 24.10.2021
Galeria Miejska (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Nie 26.9.2021 - Nie 6.2.2022
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Pt 1.10.2021 - út 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) Pt 15.10.2021 - Nie 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sob 16.10.2021 - Pt 26.11.2021
Dom Pod Rycerzami - Miejska Galeria Litomyśl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Wt 18.10.2021 - Nie 14.11.2021
Centrum Informacji Turystycznej Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) Sob 23.10.2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

czas wolny (liczba: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sob 18.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Czw 23.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sob 18.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Czw 23.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sob 18.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Czw 23.9.2021 - Nie 7.11.2021
Galeria Sztuki Współczesnej w Nachodzie (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) út 5.10.2021 - út 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

czas wolny (liczba: 4)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sob 23.10.2021 10:30 - 15:00
Skansen Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Pt 1.10.2021 - Wt 25.10.2021
Galeria Miejska Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sob 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - pomnik przyrody
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koulo proutí) Sob 23.10.2021 14:00
Dom dzieci i młodzieży (Hlinsko)
(Koulo proutí)

gastronomia (liczba: 1)

(Nasavrcké Kaštanobraní) Sob 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - pomnik przyrody
(Nasavrcké Kaštanobraní)

kino - film (liczba: 6)

(Rozbitý robot Ron) Sob 23.10.2021 15:00
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)
(Za kamarády z TV) Sob 23.10.2021 16:00
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Za kamarády z TV)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) Sob 23.10.2021 17:00
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Rozbitý robot Ron) Sob 23.10.2021 17:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Rozbitý robot Ron)
(Karel) Sob 23.10.2021 19:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Karel)
(Duna) Sob 23.10.2021 19:30
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Duna)

kościelne (liczba: 3)

(Bohoslužba) Sob 23.10.2021 16:30
Centrum Jana XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sob 23.10.2021 17:00
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sob 23.10.2021 7:30
Kościół pw. Najświętszej Trójcy (Kameničky)
(Bohoslužba)

muzyka (liczba: 3)

(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková) Sob 23.10.2021 16:00
Kościół ewangelicki (Dvakačovice)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sob 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - pomnik przyrody
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Taneční zábava) Sob 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) Sob 23.10.2021 14:00 - 17:30
Centrum rodziców Radovánek (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(FC Hlinsko - Moravská Třebová) Sob 23.10.2021 9:30
Sob 23.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou) Sob 23.10.2021 17:00
Kryte lodowisko (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou)

teatr (liczba: 1)

(Únos v Neapoli) Sob 23.10.2021 18:00
Sala gimnastyczna tow. Sokół (Svratouch)
(Únos v Neapoli)

towarzyskie (liczba: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Pt 1.10.2021 - Czw 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sob 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - pomnik przyrody
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Doubrava bez odpadků) Sob 23.10.2021 13:30
Ronov nad Doubravou
(Doubrava bez odpadků)
(Taneční zábava) Sob 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Pt 9.7.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) út 5.10.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Nie 5.9.2021 - Nie 31.10.2021
Centrum Wielofunkcyjne (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sob 11.9.2021 - Śr 10.11.2021
Otwór wystawowy (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sob 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - pomnik przyrody
(Nasavrcké Kaštanobraní)

kino - film (liczba: 2)

(Oheň v kostech) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Rozbitý robot Ron) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Rozbitý robot Ron)

specjalistyczne (liczba: 1)

(30 let amerických raketoplánů) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 17:00 - 18:30
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(30 let amerických raketoplánů)

teatr (liczba: 4)

(Zvířátka a loupežníci) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Zvířátka  a loupežníci)
(Šípková Růženka) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 16:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Šípková Růženka)
(Oheň v kostech) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Špinarka) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 19:00 - 20:30
Teatr im.Klicpery (Hradec Králové)
(Špinarka)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Pt 3.9.2021 - út 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

czas wolny (liczba: 7)

(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sob 23.10.2021 13:00 - 14:00
Czarodziejski teatrzyk (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Czw 29.4.2021 - Pt 31.12.2021
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

muzyka (liczba: 1)

(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici) Sob 23.10.2021 17:00
Kościół św. Bartłomieja (Pardubice)
(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) Sob 23.10.2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 4)

(BK JIP Pardubice - USK Praha) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - USK Praha)
(Zamykání Opatovického kanálu) Sob 23.10.2021
Lázně Bohdaneč
(Zamykání Opatovického kanálu)
(Praha a okolí) Sob 23.10.2021
Pardubice
(Praha a okolí)
(Stezka Viléma z Pernštejna) Można zarezerwować bilet Sob 23.10.2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

teatr (liczba: 3)

(Normální debil 2) Sob 23.10.2021 19:00
Teatr Czech Wschodnich Pardubice - mała scena w podwórzu (Pardubice)
(Normální debil 2)
(O chytré kmotře lišce) Sob 23.10.2021 10:00
Dom dzieci i młodzieży - oddział w Dubinie (Pardubice)
(O chytré kmotře lišce)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci) Sob 23.10.2021 19:00
Teatr Exil (Pardubice)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Śr 23.6.2021 - Nie 7.11.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Pt 1.1.2021 - Pt 31.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) út 7.9.2021 - Nie 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Wt 13.9.2021 - Sob 18.12.2021
Centrum Kultury i Informacji miasta Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) út 5.10.2021 - út 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

ogólna liczba znalezionych obiektów: 133

Znajdź swoje zajęcie