Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Zachmurzenie małe 11°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

26.9. (02:00)
dzisiaj
Zachmurzenie małe
11°C
27.9.
jutro
Przelotne opady deszczu
24°C/14°C
28.9.
wtorekNiewielkie opady deszczu
20°C/13°C
29.9.
środaPrzelotne opady deszczu
19°C/10°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

Kalendarz imprez

Wyszukiwanie imprezy:
Dziedziny: Pogranicze Czesko-Morawskie. Pogranicze Kłodzkie. . Góry Orlickie i Pogórze Orlickie. Pogranicze Czesko-Morawskie. Region Hradec Králové. Region Pardubice. Region Chrudim-Hlinsko.
Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny.








początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Mapa

czas wolny (liczba: 4)

(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti) Sob 25.9.2021
Muzeum wojskowe Králíky (Králíky), Bunkier artyleryjski Bouda (Těchonín), Muzeum czechosłowackiej linii umocnień z lat 1935-38 / Bunkier przeciwpiechotny K-S 14 "Przy cegielni" (Králíky), Bunkier przeciwpiechotny K-S 5 U Potoka (Králíky), Muzeum wojskowe Lichkov (Lichkov), Twierdza Artyleryjska Hůrka (Králíky)
(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Wt 1.3.2021 - Nie 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Śr 24.3.2021 - Czw 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) Pt 24.9.2021 - Nie 26.9.2021
Sopotnice
(Morava na kole)

gastronomia (liczba: 2)

(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) Czw 23.9.2021 - út 28.9.2021
Schronisko Gwiazda (Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)
(Vinnobraní) Sob 25.9.2021 17:00
Centrum towarzyskie (České Libchavy)
(Vinnobraní)

kino - film (liczba: 6)

(Dračí země (Německo, 2D)) Sob 25.9.2021 17:00
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Dračí země (Německo, 2D))
(Jedině Tereza) Sob 25.9.2021 18:00
Kino Maj (Choceň)
(Jedině Tereza)
(After: Tajemství) Sob 25.9.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(After: Tajemství)
(Zhoubné zlo) Sob 25.9.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zhoubné zlo)
(Hotel Transylvánie: Transformánie) Sob 25.9.2021 15:30
Kino Maj (Choceň)
(Hotel Transylvánie: Transformánie)
(Zbožňovaný) Sob 25.9.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)

muzyka (liczba: 1)

(Klaus Sonnleitner (AUT) - varhany) Sob 25.9.2021 19:00
(Řetová)
(Klaus Sonnleitner (AUT) - varhany)

specjalistyczne (liczba: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Svatováclavský knižní den) Sob 25.9.2021 15:00
Dom Kultury (Orlické Podhůří)
(Svatováclavský knižní den)
(Taneční pro mládež) Sob 25.9.2021
Pański dom (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 8)

(Volejbalový turnaj) Sob 25.9.2021 10:00
Čestice
(Volejbalový turnaj)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Pt 10.9.2021 - Nie 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) Pt 24.9.2021 - út 28.9.2021
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)
(Traktoriáda) Sob 25.9.2021
Nekoř
(Traktoriáda)
(O pohár Maxe Švabinského) Sob 25.9.2021 9:00 - 14:45
(Česká Třebová)
(O pohár Maxe Švabinského)
(Cross po lyžařských tratích) Sob 25.9.2021 10:00
Hory (Česká Třebová)
(Cross po lyžařských tratích)
(TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí) Sob 25.9.2021 15:30 - 17:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sob 25.9.2021 19:00 - 22:00
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

teatr (liczba: 1)

(O Sněhurce) Sob 25.9.2021 15:00
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(O Sněhurce)

towarzyskie (liczba: 2)

(Svatováclavské slavnosti) Pt 24.9.2021 - Nie 26.9.2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)
(Svatováclavský knižní den) Sob 25.9.2021 15:00
Dom Kultury (Orlické Podhůří)
(Svatováclavský knižní den)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Wt 3.5.2021 - Nie 31.10.2021
Zamek rodu Kolowrat w Rychnovie nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Czw 24.6.2021 - Czw 30.9.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) Śr 1.9.2021 - Nie 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Czw 2.9.2021 - Nie 14.11.2021
Zamek Lanškroun - muzeum miejskie (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Czw 2.9.2021 - Nie 31.10.2021
Miejska Biblioteka Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Mała Scena (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Czeski Czerwony Krzyż (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Czw 9.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Czw 9.9.2021 - Nie 3.10.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) út 14.9.2021 - Wt 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Śr 15.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) Śr 15.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Pt 17.9.2021 - út 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) Pt 24.9.2021 - Nie 26.9.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(35. výstava hub)
(Ústecký salon a ekomobilita v Hylvátech) Sob 25.9.2021 9:00 - 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Ústecký salon a ekomobilita v Hylvátech)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Czw 1.4.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

czas wolny (liczba: 1)

(Drakiáda na Šanově) Sob 25.9.2021 14:30
Šanov (Šanov)
(Drakiáda na Šanově)

muzyka (liczba: 1)

(Varhanní koncert) Sob 25.9.2021 19:00
Kościół św. Michała Archanioła (Králíky)
(Varhanní koncert)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) Sob 25.9.2021 9:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 3)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) Sob 25.9.2021 9:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)
(Sportovní hry celníků) Pt 24.9.2021 - Nie 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(Sokol Boříkovice – Kerhartice) Sob 25.9.2021 15:30
Boisko do piłki nożnej Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Kerhartice)

towarzyskie (liczba: 3)

(Sportovní hry celníků) Pt 24.9.2021 - Nie 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(Svatomichalská pouť) Sob 25.9.2021 - Nie 26.9.2021
Velké náměstí (Králíky)
(Svatomichalská pouť)
(Světla nad bunkry) Sob 25.9.2021
Twierdza Artyleryjska Hůrka (Králíky)
(Světla nad bunkry)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Pt 17.9.2021 - Śr 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 1)

(Pochod podzimní přírodou) Sob 25.9.2021 7:00 - 17:00
Hostinné
(Pochod podzimní přírodou)

czas wolny (liczba: 2)

(Dětská herna) út 4.5.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Legoprojekt) Czw 23.9.2021 - Sob 25.9.2021
Kościół Braterski (Vysoké Mýto)
(Legoprojekt)

gastronomia (liczba: 2)

(Svatováclavské menu) Sob 25.9.2021 - út 28.9.2021
(Litomyšl)
(Svatováclavské menu)
(Svatováclavský vinný košt) Sob 25.9.2021 14:00
Miejska strefa zabytków w Svitavach (Svitavy)
(Svatováclavský vinný košt)

kino - film (liczba: 3)

(Matky) Sob 25.9.2021 19:00
Teatr im. Šembery (Vysoké Mýto)
(Matky)
(Dračí země) Sob 25.9.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Dračí země)
(Zbožňovaný) Sob 25.9.2021 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

kościelne (liczba: 1)

(Bohoslužba) Sob 25.9.2021 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba)

muzyka (liczba: 3)

(Septima) Sob 25.9.2021 17:00
(Litomyšl)
(Septima)
(Back To Dance) Sob 25.9.2021 22:00
Music club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
(Back To Dance)
(CZ/SK Párty) Sob 25.9.2021 22:00
Dance club u Kolji (Litomyšl)
(CZ/SK Párty)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Sklářský workshop pro dospělé) Sob 25.9.2021 8:00
Muzeum Miejskie i Galeria w Svitavách (Svitavy)
(Sklářský workshop pro dospělé)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 9)

(MČR pro upoutané modely) Sob 25.9.2021 - Nie 26.9.2021
Stadion modelarski Cihelna (Svitavy)
(MČR pro upoutané modely)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Sokol Borová) Sob 25.9.2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Sokol Borová)
(TJ SY – Kolín) Sob 25.9.2021 10:00
Sob 25.9.2021 11:45
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY – Kolín)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jižní Supi Praha) Sob 25.9.2021 12:00
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jižní Supi Praha)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. HB Basket Praha) Sob 25.9.2021 14:15
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. HB Basket Praha)
(Po Svitavsku za brouky) Sob 25.9.2021 14:30
Las wodny - szlak dydaktyczny (Svitavy)
(Po Svitavsku za brouky)
(TJ SY B – Polička) Sob 25.9.2021 15:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY B – Polička)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Spartak Choceň) Sob 25.9.2021 15:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Spartak Choceň)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Basket Svitavy) Sob 25.9.2021 16:30
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Basket Svitavy)

teatr (liczba: 3)

(Divadlo Odivo (SK): Divočiny) Sob 25.9.2021 15:00
Klub teatralny (Polička)
(Divadlo Odivo (SK): Divočiny)
(Mime evening) Sob 25.9.2021 19:00
Dom Tyla Polička (Polička)
(Mime evening)
(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ)) Sob 25.9.2021 20:30
Klub teatralny (Polička)
(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ))

towarzyskie (liczba: 5)

(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ)) Sob 25.9.2021 20:30
Klub teatralny (Polička)
(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ))
(Sbírkové dny Světlušky) Wt 6.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Czw 16.9.2021 - út 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) Wt 20.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Afterparty po premiéře filmu Krev a Stříbro) Sob 25.9.2021 21:00
Alternatywny klub Tyjátr (Svitavy)
(Afterparty po premiéře filmu Krev a Stříbro)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 15)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Nie 13.6.2021 - Sob 27.11.2021
Galeria Miroslava Kubíka (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Nie 13.6.2021 - Nie 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) Nie 1.8.2021 - Nie 10.10.2021
Dom Pod Rycerzami - Miejska Galeria Litomyśl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Wt 6.9.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) út 4.5.2021 - Nie 29.5.2022
Portmoneum - Muzeum Josefa Váchala (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) út 1.6.2021 - Nie 3.10.2021
Miejska Galeria Obrazów (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Nie 22.8.2021 - Nie 2.1.2022
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Śr 1.9.2021 - Czw 30.9.2021
Żywy Mur (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Śr 1.9.2021 - Czw 30.9.2021
Kino Kosmos (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Výstava fotografií) Śr 1.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Koncept v architektuře) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum Informacji Turystycznej Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Pt 3.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Pt 17.9.2021 - Pt 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Výstava králíků, holubů a drůbeže) Sob 25.9.2021 12:00 - 17:00
(Proseč)
(Výstava králíků, holubů a drůbeže)
(Vernisáž Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sob 25.9.2021 14:00
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Vernisáž Lidový nábytek na Litomyšlsku)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Czw 22.7.2021 - Czw 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

czas wolny (liczba: 6)

(Jablkobraní) Sob 25.9.2021 10:00 - 16:00
Celtycki Skansen archeologiczny (Nasavrky)
(Jablkobraní)
(Hrané prohlídky na zámku) Sob 25.9.2021 15:00 - 18:00
Pałac Slatiňany (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Lety vrtulníkem v Bažantnici) Sob 25.9.2021 11:00 - 17:00
Heřmanův Městec
(Lety vrtulníkem v Bažantnici)
(Drakiáda) Sob 25.9.2021 15:00
(Nasavrky)
(Drakiáda)
(Tradiční pouštění draků) Sob 25.9.2021 15:00
FC Zaječice (Zaječice)
(Tradiční pouštění draků)
(80 let atletiky ve Slatiňanech) Sob 25.9.2021 16:00
(Slatiňany)
(80 let atletiky ve Slatiňanech)

gastronomia (liczba: 5)

(Jablkobraní) Sob 25.9.2021 10:00 - 16:00
Celtycki Skansen archeologiczny (Nasavrky)
(Jablkobraní)
(Den myslivosti) Sob 25.9.2021
Košumberk - ruiny zamku i pałac (Luže)
(Den myslivosti)
(Posvícenské posezení) Sob 25.9.2021 - Wt 27.9.2021
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)
(Svídnické posvícení) Sob 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Svídnické posvícení)
(Posvícenské posezení) Sob 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)

historyczne (liczba: 1)

(Setkání zahradních železnic) Sob 25.9.2021 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)

kino - film (liczba: 2)

(Pásmo filmových pohádek) Sob 25.9.2021 10:00
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Pásmo filmových pohádek)
(Mimi šéf: rodinný podnik) Sob 25.9.2021 18:00
Kino Mír (Heřmanův Městec)
(Mimi šéf: rodinný podnik)

kościelne (liczba: 2)

(Bohoslužba) Sob 25.9.2021 17:00
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sob 25.9.2021 7:30
Kościół pw. Najświętszej Trójcy (Kameničky)
(Bohoslužba)

muzyka (liczba: 4)

(Varhanní koncert) Sob 25.9.2021 15:00
(Chrast)
(Varhanní koncert)
(Den myslivosti) Sob 25.9.2021
Košumberk - ruiny zamku i pałac (Luže)
(Den myslivosti)
(Svídnické posvícení) Sob 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Svídnické posvícení)
(Koncert Rak & Rak) Sob 25.9.2021 16:30
Sob 25.9.2021 19:30
Pałacyk Karlštejn (Svratouch)
(Koncert Rak & Rak)

specjalistyczne (liczba: 4)

(Jablkobraní) Sob 25.9.2021 10:00 - 16:00
Celtycki Skansen archeologiczny (Nasavrky)
(Jablkobraní)
(Den myslivosti) Sob 25.9.2021
Košumberk - ruiny zamku i pałac (Luže)
(Den myslivosti)
(Den krásy s obličejovou jógou a přírodní kosmetikou) Sob 25.9.2021 14:00
Centrum Matek Hlinečánek (Hlinsko)
(Den krásy s obličejovou jógou a přírodní kosmetikou)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) Sob 25.9.2021 10:00 - 17:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 12)

(Rybářské závody) Pt 24.9.2021 - Nie 26.9.2021
Štěpánov (Štěpánov)
(Rybářské závody)
(21. ročník posvícenského turnaje v nohejbale) Sob 25.9.2021 8:00
(Ctětín)
(21. ročník posvícenského turnaje v nohejbale)
(Cyklistické toulání po okolí - APŽ) Sob 25.9.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Cyklistické toulání po okolí - APŽ)
(Lukavický pohár) Sob 25.9.2021 9:00
Lukavice
(Lukavický pohár)
(Cyklovýlet) Sob 25.9.2021 10:00
Klub Skautów (Ronov nad Doubravou)
(Cyklovýlet)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová) Sob 25.9.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(Hlinecký půlmaraton a Hlinecká osmička) Sob 25.9.2021 11:00
(Hlinsko)
(Hlinecký půlmaraton a Hlinecká osmička)
(HC Hlinsko - Česká Třebová) Sob 25.9.2021 9:30
Sob 25.9.2021 11:30
Kryte lodowisko (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Česká Třebová)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sob 25.9.2021 15:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)
(Fotbalové utkání) Sob 25.9.2021 15:30
(Svídnice)
(Fotbalové utkání)
(80 let atletiky ve Slatiňanech) Sob 25.9.2021 16:00
(Slatiňany)
(80 let atletiky ve Slatiňanech)
(HC Hlinsko - Pelhřimov) Sob 25.9.2021 17:00
Kryte lodowisko (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Pelhřimov)

teatr (liczba: 1)

(Sněhová královna) Sob 25.9.2021 15:00
Teatr Karla Pippicha (Chrudim)
(Sněhová královna)

towarzyskie (liczba: 7)

(Heřmanoměstecké slavnosti) Sob 25.9.2021
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Heřmanoměstecké slavnosti)
(Bleší trh) Sob 25.9.2021 8:00 - 11:00
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Bleší trh)
(Soutěž o nejlepší smrazek) Sob 25.9.2021 13:00
Hroubovice
(Soutěž o nejlepší smrazek)
(80 let atletiky ve Slatiňanech) Sob 25.9.2021 16:00
(Slatiňany)
(80 let atletiky ve Slatiňanech)
(Svídnické posvícení) Sob 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Svídnické posvícení)
(Posvícenské posezení) Sob 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) Sob 25.9.2021 10:00 - 17:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 8)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Pt 9.7.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Setkání zahradních železnic) Sob 25.9.2021 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)
(Výstava věnečků) út 11.5.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Wt 2.8.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Nie 22.8.2021 - Śr 29.9.2021
Sala Wystawowa teatru Karla Pippicha (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Nie 5.9.2021 - Nie 31.10.2021
Centrum Wielofunkcyjne (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Heřmanoměstecké slavnosti) Sob 25.9.2021
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Heřmanoměstecké slavnosti)
(Svatováclavský jarmark) Sob 25.9.2021 9:00
Čelakovského (Hlinsko), Na Řekách (Hlinsko)
(Svatováclavský jarmark)

czas wolny (liczba: 2)

(Polednice ve věži - komentovaná prohlídka pro děti) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 14:00 - 15:30
Biała wieża (Hradec Králové)
(Polednice ve věži - komentovaná prohlídka pro děti)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 15:00 - 15:30
Kościół św. Mikołaja (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)

gastronomia (liczba: 1)

(Slavnosti vína v divadle) Sob 25.9.2021 10:00 - 18:00
Teatr im. Jiraska (Nový Bydžov)
(Slavnosti vína v divadle)

historyczne (liczba: 1)

(Nábřeží řemeslníků 2021) Sob 25.9.2021 9:00 - 18:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
(Nábřeží řemeslníků 2021)

kino - film (liczba: 6)

(Tlapková patrola ve filmu) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Dračí země) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Dračí země)
(Zelený rytíř) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Zelený rytíř)
(100% Vlk) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové)
(100% Vlk)
(Ainbo: hrdinka pralesa) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Ainbo: hrdinka pralesa)
(Quo vadis, Aida?) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Quo vadis, Aida?)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Ptačí ostrov) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 15:30 - 17:00
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 18:30 - 20:00
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Voyager)

teatr (liczba: 2)

(Do hajan!) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 16:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Do hajan!)
(Lidé, místa, věci) Sob 25.9.2021 19:00 - 20:30
Teatr im. Klicpery - Studio Biesiada (Hradec Králové)
(Lidé, místa, věci)

towarzyskie (liczba: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) Czw 1.4.2021 - Czw 30.9.2021
Impuls HK, centrum wsparcia działalności artystycznej (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Czw 1.7.2021 - Czw 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 10:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Pt 3.9.2021 - út 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

czas wolny (liczba: 15)

(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny) Sob 25.9.2021
Wieża obserwacyjna obrony cywilnej niedaleko Mikulovic (Mikulovice)
(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích) Sob 25.9.2021 13:00
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sob 25.9.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Czw 29.4.2021 - Pt 31.12.2021
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Léto u moře) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Současná fotografie) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Těsné formy) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Noc s Andersenem) Pt 24.9.2021 16:00 - Sob 25.9.2021 8:30
(Pardubice)
(Noc s Andersenem)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové) Sob 25.9.2021 13:00 - 15:00
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové)

gastronomia (liczba: 1)

(Food festival Pernštejnské hodování) Sob 25.9.2021 10:00 - 18:00
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Food festival Pernštejnské hodování)

muzyka (liczba: 3)

(Marek Ztracený - Restart 2021) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 19:30
Enteria Arena (Pardubice), Pardubice
(Marek Ztracený - Restart 2021)
(Koncert pro Lumíra) Sob 25.9.2021
Ponorka - klub muzyczny (Pardubice)
(Koncert pro Lumíra)
(Staročeská Polabinská Pouť) Sob 25.9.2021 8:00 - 22:00
(Staročeská Polabinská Pouť)

specjalistyczne (liczba: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové) Sob 25.9.2021 13:00 - 15:00
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) Sob 25.9.2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(Český kras) Sob 25.9.2021
Pardubice
(Český kras)
(Stezka Viléma z Pernštejna) Można zarezerwować bilet Sob 25.9.2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

teatr (liczba: 2)

(Normální debil) Sob 25.9.2021 18:00
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)
(Normální debil)
(Venkov) Sob 25.9.2021 19:00
Teatr Czech Wschodnich Pardubice - mała scena w podwórzu (Pardubice)
(Venkov)

towarzyskie (liczba: 1)

(Staročeská Polabinská Pouť) Sob 25.9.2021 8:00 - 22:00
(Staročeská Polabinská Pouť)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Wt 21.12.2020 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Śr 23.6.2021 - Nie 7.11.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Pt 1.1.2021 - Pt 31.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) út 7.9.2021 - Nie 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) Wt 20.9.2021 - Śr 20.10.2021
Teatr 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

ogólna liczba znalezionych obiektów: 187

Znajdź swoje zajęcie