Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Zachmurzenie małe 11°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

26.9. (02:30)
dzisiaj
Zachmurzenie małe
11°C
27.9.
jutro
Przelotne opady deszczu
24°C/14°C
28.9.
wtorekNiewielkie opady deszczu
20°C/13°C
29.9.
środaPrzelotne opady deszczu
19°C/10°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

Kalendarz imprez

Wyszukiwanie imprezy:
Dziedziny: Pogranicze Czesko-Morawskie. Pogranicze Kłodzkie. . Góry Orlickie i Pogórze Orlickie. Pogranicze Czesko-Morawskie. Region Hradec Králové. Region Pardubice. Region Chrudim-Hlinsko.
Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny.








początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Mapa

czas wolny (liczba: 10)

(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu) Sob 18.9.2021 18:30 - 21:00
Spichlerz - Muzeum Gór Orlickich (Rokytnice v Orlických horách)
(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Wt 1.3.2021 - Nie 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Śr 24.3.2021 - Czw 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Nocovačka v Rose) Pt 17.9.2021 17:00 - Sob 18.9.2021 15:00
Centrum rodzinne Rosa (Česká Třebová)
(Nocovačka v Rose)
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka) Sob 18.9.2021 7:00 - 18:00
Česká Třebová
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka)
(Burza) Sob 18.9.2021 9:00 - 12:00
Dom kultury (Dlouhoňovice)
(Burza)
(Drakyáda) Sob 18.9.2021 14:00
Jablonné nad Orlicí
(Drakyáda)
(Dny evropského dědictví) Sob 18.9.2021 15:00
Lanškroun
(Dny evropského dědictví)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) Sob 18.9.2021 17:00 - 18:00
Pałac Opočno (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) Sob 18.9.2021 9:00 - 17:00
Muzeum oraz izba pamięci Járy Cimrmana (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

gastronomia (liczba: 3)

(2. zámecké burčákobraní) Sob 18.9.2021 17:00
Pałac Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(2. zámecké burčákobraní)
(Rybí speciality) Sob 18.9.2021 9:00 - 14:00
(Lukavice)
(Rybí speciality)
(35. Přívratské vinobraní) Sob 18.9.2021 13:00
Přívrat
(35. Přívratské vinobraní)

historyczne (liczba: 1)

(Historickými vlaky do Žamberka) Sob 18.9.2021
Potštejn (Potštejn), Litomyšl (Litomyšl), Lanšperk (Dolní Dobrouč), Kostelec n.Orlicí (Kostelec nad Orlicí), ČD Bike (Letohrad), Doudleby n.Orlicí (Doudleby nad Orlicí), ČD Bike (Česká Třebová), Dolní Dobrouč (Dolní Dobrouč), ČD Bike (Ústí nad Orlicí), Týniště n.Orlicí (Týniště nad Orlicí), ČD Bike (Choceň), ČD Bike (Žamberk), Vysoké Mýto m. (Vysoké Mýto), Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Historickými vlaky do Žamberka)

kino - film (liczba: 4)

(Steklík a pokračování) Sob 18.9.2021 15:00
Mała Scena (Ústí nad Orlicí)
(Steklík a pokračování)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D)) Sob 18.9.2021 17:00
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D))
(After: Tajemství) Sob 18.9.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(After: Tajemství)
(Jedině Tereza) Sob 18.9.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Jedině Tereza)

muzyka (liczba: 3)

(Koncert u Rybníčku) Sob 18.9.2021 10:00
Dom seniora (Lanškroun)
(Koncert u Rybníčku)
(Koncert Marie Rottrové) Sob 18.9.2021 19:00
Centrum Multifunkcyjne LArt (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv) Sob 18.9.2021 19:00
Kościół św. Prokopa (Dlouhá Třebová)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv)

specjalistyczne (liczba: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) Sob 18.9.2021 17:00 - 18:00
Pałac Opočno (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Taneční pro mládež) Sob 18.9.2021
Pański dom (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 14)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Pt 10.9.2021 - Nie 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) Wt 13.9.2021 - Nie 19.9.2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Lichkov - Králíky) Sob 18.9.2021
Nádražní (Jablonné nad Orlicí)
(Lichkov - Králíky)
(XXIV. ročník Rybářských závodů) Sob 18.9.2021
453062 Orlice Tichá (Choceň)
(XXIV. ročník Rybářských závodů)
(Rybářské závody) Sob 18.9.2021 7:00
(Lukavice)
(Rybářské závody)
(31. Žamberský Duatlon - MČR) Sob 18.9.2021 8:00 - 14:00
Žamberk
(31. Žamberský Duatlon - MČR)
(Memoriál Zdeňka Veselého) Sob 18.9.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí)
(Memoriál Zdeňka Veselého)
(Dětská míle) Sob 18.9.2021 9:00 - 12:00
Pałac Opočno (Opočno)
(Dětská míle)
(21. žamberský miniduatlon) Sob 18.9.2021 11:00 - 12:30
Žamberk
(21. žamberský miniduatlon)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří) Sob 18.9.2021 13:00
Boisko do piłki nożnej (Orlické Podhůří)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří)
(Sokolské olympijské hry) Sob 18.9.2021 13:00 - 17:00
Choceň
(Sokolské olympijské hry)
(Fotbalové utkání - A muži) Sob 18.9.2021 15:30
Stadion FK Letohrad (Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(Závody minikár) Sob 18.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sob 18.9.2021 19:00 - 22:00
Dom narodowy Kodyma (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

towarzyskie (liczba: 4)

(Den otevřených dveří v Neratově) Sob 18.9.2021
Kościół Wniebowzięcia Marii Panny (Neratov)
(Den otevřených dveří v Neratově)
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.) Sob 18.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce) Sob 18.9.2021 10:00
Centrum Kultury Vonwillerka (Žamberk)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile) Sob 18.9.2021 13:30 - 17:30
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Wt 3.5.2021 - Nie 31.10.2021
Zamek rodu Kolowrat w Rychnovie nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Czw 24.6.2021 - Czw 30.9.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) Pt 2.7.2021 - Nie 19.9.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) Śr 1.9.2021 - Nie 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Mała Scena (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Knihaři z Lanškrouna) Czw 2.9.2021 - Nie 14.11.2021
Zamek Lanškroun - muzeum miejskie (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Czw 2.9.2021 - Nie 31.10.2021
Miejska Biblioteka Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Czeski Czerwony Krzyż (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum kultury (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Czw 9.9.2021 - Nie 3.10.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Czw 9.9.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) út 14.9.2021 - Wt 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Śr 15.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) Śr 15.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Pt 17.9.2021 - út 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí) Sob 18.9.2021 9:30 - 18:00
ČD Bike (Ústí nad Orlicí)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí)
(Choceňské trhy) Sob 18.9.2021 8:00 - 12:00
Centrum informacyjne miasta Choceň (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Czw 1.4.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

kościelne (liczba: 2)

(Víkend pro rodiny) Pt 17.9.2021 - Nie 19.9.2021
Góra Matki Boskiej (Hedeč) z kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - klasztor i miejsce pielgrzymek (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) Pt 17.9.2021 - Nie 19.9.2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(Fotbalové utkání) Sob 18.9.2021 15:30
(Lichkov)
(Fotbalové utkání)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava) Sob 18.9.2021 18:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Pt 17.9.2021 - Śr 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

czas wolny (liczba: 2)

(Dětská herna) út 4.5.2021 - Pt 31.12.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Dny evropského dědictví) Sob 18.9.2021 15:00
Dom Ottendorfera (Svitavy)
(Dny evropského dědictví)

kino - film (liczba: 4)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sob 18.9.2021 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) Sob 18.9.2021 17:00
Sob 18.9.2021 19:30
Kino Kosmos (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Deníček moderního fotra) Sob 18.9.2021 19:00
Teatr im. Šembery (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)

muzyka (liczba: 6)

(Zahradní slavnost) Sob 18.9.2021 14:00 - 16:00
Ogrody klasztorne (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Hana Robinson) Sob 18.9.2021 16:30 - 18:00
Dom Smetany (Litomyšl)
(Hana Robinson)
(Festivalový ples - Hudba) Sob 18.9.2021 20:00
Dom Smetany (Litomyšl)
(Festivalový ples - Hudba)
(Pall Mall Art) Sob 18.9.2021 10:00 - 13:30
Dom Smetany (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Houseland) Sob 18.9.2021 22:00
Dance club u Kolji (Litomyšl)
(Houseland)
(Diskotéka 70.-90. let) Sob 18.9.2021 22:00
Music club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
(Diskotéka 70.-90. let)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Bezplatné testovací jízdy elektrokol) Sob 18.9.2021 8:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Bezplatné testovací jízdy elektrokol)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 7)

(Rozběhneme pěstounství) Wt 13.9.2021 - Nie 19.9.2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji) Sob 18.9.2021 8:00
Střelnice (Svitavy)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B) Sob 18.9.2021 10:00
Sob 18.9.2021 12:15
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem) Sob 18.9.2021 13:00
Sob 18.9.2021 14:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice) Sob 18.9.2021 17:00
Sob 18.9.2021 18:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava) Sob 18.9.2021 20:00
Střelnice (Svitavy)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty) Czw 16.9.2021 - Sob 18.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty)

teatr (liczba: 3)

(Zahradní slavnost) Sob 18.9.2021 14:00 - 16:00
Ogrody klasztorne (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Pall Mall Art) Sob 18.9.2021 10:00 - 13:30
Dom Smetany (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(XIV. večer MAC) Sob 18.9.2021 20:00
Alternatywny klub Tyjátr (Svitavy)
(XIV. večer MAC)

towarzyskie (liczba: 5)

(Sbírkové dny Světlušky) Wt 6.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Czw 16.9.2021 - út 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Benefiční zahradní zábava) Sob 18.9.2021
Zbór Husa - kościół (Vysoké Mýto)
(Benefiční zahradní zábava)
(Pall Mall Art) Sob 18.9.2021 10:00 - 13:30
Dom Smetany (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Zažít město jinak) Sob 18.9.2021 13:00
Miejska strefa zabytków w Svitavach (Svitavy)
(Zažít město jinak)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 15)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Nie 13.6.2021 - Sob 27.11.2021
Galeria Miroslava Kubíka (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Nie 13.6.2021 - Nie 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) Nie 1.8.2021 - Nie 10.10.2021
Dom Pod Rycerzami - Miejska Galeria Litomyśl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) Sob 4.9.2021 - Nie 19.9.2021
Galeria Miejska (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Wt 6.9.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) út 4.5.2021 - Nie 29.5.2022
Portmoneum - Muzeum Josefa Váchala (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) út 1.6.2021 - Nie 3.10.2021
Miejska Galeria Obrazów (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Nie 22.8.2021 - Nie 2.1.2022
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) Śr 1.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Śr 1.9.2021 - Czw 30.9.2021
Kino Kosmos (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Ukázky z knihy) Śr 1.9.2021 - Czw 30.9.2021
Żywy Mur (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Koncept v architektuře) Czw 2.9.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum Informacji Turystycznej Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Pt 3.9.2021 - Czw 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Pt 17.9.2021 - Pt 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Starodávný jarmark) Sob 18.9.2021 8:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Starodávný jarmark)

teatr (liczba: 1)

(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků) Sob 18.9.2021 14:00
Hronov
(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 2)

(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků) Sob 18.9.2021 14:00
Hronov
(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) Czw 22.7.2021 - Czw 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

czas wolny (liczba: 8)

(Hrané prohlídky na zámku) Sob 18.9.2021 15:00 - 18:00
Pałac Slatiňany (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Krkonoše) Sob 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) Sob 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Den otevřených dveří památek) Sob 18.9.2021 9:00 - 17:00
Muzeum Kultur Lalkowych w Chrudimiu (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) Sob 18.9.2021 9:00 - 17:00
Sala Wykładowa Vodních zdrojů (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) Sob 18.9.2021 9:00 - 17:00
Klasztor kapucynów z kościołem św. Józefa (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(IV. setkání veteránů) Sob 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) Sob 18.9.2021 18:00
Centrum Wielofunkcyjne (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)

historyczne (liczba: 2)

(IV. setkání veteránů) Sob 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Praktická ukázka sokolnictví) Sob 18.9.2021 16:00
Heřmanův Městec
(Praktická ukázka sokolnictví)

kino - film (liczba: 2)

(Muž se zaječíma ušima) Sob 18.9.2021 17:00
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Muž se zaječíma ušima)
(Jedině Tereza) Sob 18.9.2021 19:30
Kino Miejskie Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)

kościelne (liczba: 3)

(Mše sv.) Sob 18.9.2021 9:00
Centrum seniora (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sob 18.9.2021 17:00
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sob 18.9.2021 7:30
Kościół pw. Najświętszej Trójcy (Kameničky)
(Bohoslužba)

muzyka (liczba: 3)

(Noční stanice) Sob 18.9.2021 16:00
(Trhová Kamenice, Polom)
(Noční stanice)
(Koncert) Sob 18.9.2021 17:00
Sala gimnastyczna tow. Sokół (Slatiňany)
(Koncert)
(Pořezanej ksicht vol. 6) Sob 18.9.2021 20:00
Kompleks Cihelka (Hlinsko)
(Pořezanej ksicht vol. 6)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Skautská kavárna) Sob 18.9.2021 9:30
Centrum Jana XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sob 18.9.2021 - Nie 19.9.2021
Centrum rodziców Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 12)

(9. ročník vodáckého sjezdu) Sob 18.9.2021 11:00
Klub Skautów (Ronov nad Doubravou)
(9. ročník vodáckého sjezdu)
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021) Sob 18.9.2021
Ronov nad Doubravou
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021)
(Krkonoše) Sob 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Dětské rybářské závody) Sob 18.9.2021
Prosetín
(Dětské rybářské závody)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) Sob 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Memoriál Františka Lorence) Sob 18.9.2021 7:00 - 16:30
Štěpánov (Štěpánov)
(Memoriál Františka Lorence)
(Saar Challenge) Sob 18.9.2021 9:00
Olšinky (Hlinsko)
(Saar Challenge)
(Sušidla Cup 2021) Sob 18.9.2021 9:00
(Včelákov)
(Sušidla Cup 2021)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj) Sob 18.9.2021 9:00
Dom kultury Žďárec (Seč)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj)
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy) Sob 18.9.2021 10:00 - 13:00
Chrudim
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí) Sob 18.9.2021 9:30
Sob 18.9.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) Sob 18.9.2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)

towarzyskie (liczba: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) Sob 11.9.2021 - Nie 19.9.2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Ukliďme Skuteč) Sob 18.9.2021 8:30
(Skuteč)
(Ukliďme Skuteč)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) Sob 18.9.2021 18:00
Centrum Wielofunkcyjne (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)
(Skautská kavárna) Sob 18.9.2021 9:30
Centrum Jana XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Pt 9.7.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) út 11.5.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Wt 2.8.2021 - Czw 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Nie 22.8.2021 - Śr 29.9.2021
Sala Wystawowa teatru Karla Pippicha (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Nie 5.9.2021 - Nie 31.10.2021
Centrum Wielofunkcyjne (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) Sob 11.9.2021 - Nie 19.9.2021
Švýcárna - muzeum (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) Wt 13.9.2021 - Nie 19.9.2021
Dom Kultury (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

czas wolny (liczba: 3)

(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 20:00 - 21:30
Dom Miejski (Hradec Králové)
(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 15:00 - 15:30
Kościół św. Mikołaja (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)
(Svítání na Bílé věži 2021) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 6:37 - 7:37
Biała wieża (Hradec Králové)
(Svítání na Bílé věži 2021)

kino - film (liczba: 6)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Chlast) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 21:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Chlast)
(Tlapková patrola ve filmu) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 18:00
Sob 18.9.2021 20:29
Bio Central (Hradec Králové)
(Láska pod kapotou)
(Zelený rytíř) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zelený rytíř)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Ptačí ostrov) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 15:30 - 17:00
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 18:30 - 20:00
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Voyager)

teatr (liczba: 1)

(Kdo se bojí Virginie Woolfové) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 19:00 - 21:45
Teatr im. Klicpery - Studio Biesiada (Hradec Králové)
(Kdo se bojí Virginie Woolfové)

towarzyskie (liczba: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) Czw 1.4.2021 - Czw 30.9.2021
Impuls HK, centrum wsparcia działalności artystycznej (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Czw 1.7.2021 - Czw 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 10:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Pt 3.9.2021 - út 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) Wt 6.9.2021 - Wt 20.9.2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

czas wolny (liczba: 14)

(Tajný kryt) Sob 18.9.2021 11:00
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) Sob 18.9.2021 13:00
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sob 18.9.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Czw 29.4.2021 - Pt 31.12.2021
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Léto u moře) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Současná fotografie) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Těsné formy) Czw 9.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Pardubický Slavín) Sob 18.9.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

gastronomia (liczba: 2)

(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) Sob 18.9.2021 14:00
Pałac Choltice (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Burčákový expres) Sob 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice - dworzec kolejowy (Pardubice)
(Burčákový expres)

historyczne (liczba: 1)

(Burčákový expres) Sob 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice - dworzec kolejowy (Pardubice)
(Burčákový expres)

muzyka (liczba: 5)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sob 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Oi ! punk fest) Sob 18.9.2021 18:00
Ponorka - klub muzyczny (Pardubice)
(Oi ! punk fest)
(Mirai) Można zarezerwować bilet Sob 18.9.2021 20:00
Browar w Pardubicach (Pardubice)
(Mirai)
(Loučení s létem) Sob 18.9.2021 10:00
Lázně Bohdaneč (Lázně Bohdaneč)
(Loučení s létem)
(XIV. Festival pěveckých sborů) Sob 18.9.2021 16:00
(XIV. Festival pěveckých sborů)

specjalistyczne (liczba: 3)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sob 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Czw 9.9.2021 - Śr 22.12.2021
Atelier twórczy Galerii Czech Wschodnich (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý)) Sob 18.9.2021 13:00
Teatr 29 (Pardubice)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý))

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 4)

(Ze zámku do betléma) Sob 18.9.2021
Pardubice
(Ze zámku do betléma)
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku) Sob 18.9.2021
Pardubice
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku)
(Kocourkovské vandrování) Sob 18.9.2021 7:00 - 17:30
Lázně Bohdaneč
(Kocourkovské vandrování)
(Loučení s létem) Sob 18.9.2021 8:00 - 15:00
Holice
(Loučení s létem)

teatr (liczba: 1)

(Z postele do postele) Sob 18.9.2021 19:00
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)
(Z postele do postele)

towarzyskie (liczba: 3)

(Eldis Dětský super den) Sob 18.9.2021 10:00 - 17:00
Tor Wyścigów Konnych Pardubice (Pardubice)
(Eldis Dětský super den)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) Sob 18.9.2021 14:00
Pałac Choltice (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského) Sob 18.9.2021 13:00
Masarykovo náměstí (Přelouč)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Wt 21.12.2020 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Śr 23.6.2021 - Nie 7.11.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Festival Tattoo Event) Sob 18.9.2021 10:00 - 22:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Festival Tattoo Event)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sob 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Pt 1.1.2021 - Pt 31.12.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Śr 9.6.2021 - Nie 10.10.2021
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) út 7.9.2021 - Nie 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) Sob 18.9.2021 8:00 - 17:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

ogólna liczba znalezionych obiektów: 200

Znajdź swoje zajęcie