Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN
loading...
Nawigator turystyczny
Viki
Oficjalny portal turystyczny województwa pardubickiego
Republika Czeska
Pochmurno 17°C
pogoda

Pogoda - Pardubice

1.8. (11:00)
dzisiaj
Pochmurno
17°C
2.8.
jutro
Przelotne opady deszczu
23°C/15°C
3.8.
wtorekZachmurzenie słabe
25°C/12°C
4.8.
środaPochmurno
23°C/14°C
Źródło: Pogoda Meteocentrum

Kalendarz imprez

Wyszukiwanie imprezy:
Dziedziny: Pogranicze Czesko-Morawskie. Pogranicze Kłodzkie. . Góry Orlickie i Pogórze Orlickie. Pogranicze Czesko-Morawskie. Region Hradec Králové. Region Pardubice. Region Chrudim-Hlinsko.
Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny. Mapa do wybierania dziedziny.








początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Mapa

czas wolny (liczba: 20)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Wt 1.3.2021 - Nie 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Śr 24.3.2021 - Czw 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) Wt 28.6.2021 - út 31.8.2021
Dom dzieci i młodzieży (Choceň)
(Vem vak!)
(Pročtené léto) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Naučná stezka za pokladem) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Retrohrátky) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Retrohrátky)
(Letní olympijské hry) Wt 5.7.2021 - Pt 23.7.2021
Jamenská (Jablonné nad Orlicí)
(Letní olympijské hry)
(Příměstský tábor ve Skipi - Pevnost Boyard) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
SKiPi funpark (Letohrad)
(Příměstský tábor ve Skipi - Pevnost Boyard)
(Příměstské tábory pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída)) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Droga dla rodziny i grupa dziecięca Bratek (Žamberk)
(Příměstské tábory pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída))
(Letní příměstský tábor: Olympiáda 2021) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Junák - związek skautów i skautek Rep. Cz. (Choceň)
(Letní příměstský tábor: Olympiáda 2021)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - lesní) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Centrum pod dachem (Letohrad)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - lesní)
(Příměstský tábor: Activity tábor I. běh) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Dom dzieci i młodzieży Przyjaciel (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Activity tábor I. běh)
(Příměstský tábor - Hokusy – pokusy) Pt 23.7.2021
Centrum rodzinne Rosa (Česká Třebová)
(Příměstský tábor - Hokusy – pokusy)
(Příměstský tábor: Veselá věda) Pt 23.7.2021 - Pt 27.8.2021
Centrum Ekologiczne ČSOP Pogórza Gór Orlickich (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Veselá věda)
(Příměstský tábor Veselá věda) Pt 23.7.2021
(Žamberk)
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Příměstský tábor na téma cesta do pravěku) Pt 23.7.2021
Droga dla rodziny i grupa dziecięca Bratek (Žamberk)
(Příměstský tábor na téma cesta do pravěku)
(Barevné léto v Letokruhu - Badatelský svět) Pt 23.7.2021 7:30 - 16:00
Přívrat
(Barevné léto v Letokruhu - Badatelský svět)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Droga dla rodziny i grupa dziecięca Bratek (Žamberk)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou)
(Příměstský tábor Veselá věda) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Lanškroun
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Noční strašidelná prohlídka) Pt 23.7.2021 20:00
Pałac Letohrad (Letohrad)
(Noční strašidelná prohlídka)

kino - film (liczba: 8)

(Mazel a tajemství lesa) Pt 23.7.2021 18:00
Kino Miejskie (Jablonné nad Orlicí )
(Mazel a tajemství lesa)
(Letní kino - Perfect Days) Pt 23.7.2021 21:30
(Česká Třebová)
(Letní kino - Perfect Days)
(Pulp Fiction: Historky z podsvětí LETNÍ KINO) Pt 23.7.2021 21:30
Fidiko (Žamberk)
(Pulp Fiction: Historky z podsvětí LETNÍ KINO)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Pt 23.7.2021 17:00
Pt 23.7.2021 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Pt 23.7.2021 18:30
Kino Maj (Choceň)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Pt 23.7.2021 19:30
Teatr Roškota, kino Máj, Klub teatralny (Ústí nad Orlicí)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Pt 23.7.2021 20:00
Kino Miejskie (Jablonné nad Orlicí )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Letní kino) Pt 23.7.2021 21:30
Ogrod pałacowy (Lanškroun)
(Letní kino)

kościelne (liczba: 1)

(Mše svatá) Pt 23.7.2021 18:00
Kościół pw. Najświętszej Trójcy (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

muzyka (liczba: 1)

(FreshDance Fest) Czw 22.7.2021 - Nie 25.7.2021
Lanškroun
(FreshDance Fest)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Soustředění leteckých modelářů) Wt 12.7.2021 - Pt 23.7.2021
Žamberk
(Soustředění leteckých modelářů)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 2)

(On-line stopovaná) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
Muzeum miejskie Letohrad (Letohrad)
(On-line stopovaná)
(Týnišťské šlápoty od dubu k dubu) Pt 23.7.2021 - Sob 24.7.2021
Týniště nad Orlicí
(Týnišťské šlápoty od dubu k dubu)

towarzyskie (liczba: 1)

(SLackline pro celou rodinu vol. IV) Pt 23.7.2021 - Sob 24.7.2021
Dolina Wolkera - park (Ústí nad Orlicí)
(SLackline pro celou rodinu vol. IV)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 16)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Wt 3.5.2021 - Nie 31.10.2021
Zamek rodu Kolowrat w Rychnovie nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Erbovní bestie) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Erbovní bestie)
(Muzejní nej) út 18.5.2021 - Nie 22.8.2021
Zamek Lanškroun - muzeum miejskie (Lanškroun)
(Muzejní nej)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) Śr 19.5.2021 - út 31.8.2021
Miejska Biblioteka Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) Wt 24.5.2021 - út 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) Czw 17.6.2021 - Nie 5.9.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Czw 24.6.2021 - Czw 30.9.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
Czeski Czerwony Krzyż (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava - Hoří?) Pt 2.7.2021 - Nie 19.9.2021
Muzeum miejskie (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš) Sob 17.7.2021 - Nie 8.8.2021
Zámek Choceň - Muzeum Orlickie (Choceň)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš)
(Legiovlak) út 20.7.2021 - Nie 25.7.2021
ČD Bike (Žamberk)
(Legiovlak)
(Legiovlak) út 20.7.2021 - Nie 25.7.2021
ČD Bike (Žamberk)
(Legiovlak)
(Africké trhy na Mírovém náměstí) Pt 23.7.2021 9:00 - 16:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Africké trhy na Mírovém náměstí)
(Výstava kaktusů) Pt 23.7.2021 9:00 - 17:00
Centrum Ekologiczne ČSOP Pogórza Gór Orlickich (Česká Třebová)
(Výstava kaktusů)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Czw 1.4.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

czas wolny (liczba: 1)

(Mamutíkovo noční dobrodružství) Pt 23.7.2021 21:00
Park wodny Mamutíka (Dolní Morava, Horní Morava), Leśny park pełen przeżyć (Dolní Morava)
(Mamutíkovo noční dobrodružství)

muzyka (liczba: 1)

(The Legends Rockfest) Pt 23.7.2021 - Sob 24.7.2021
Hořice
(The Legends Rockfest)

czas wolny (liczba: 5)

(Dny práva útrpného) Czw 22.7.2021 - Nie 25.7.2021
Zamek Svojanov (Svojanov)
(Dny práva útrpného)
(Dětská herna) út 4.5.2021 - Nie 3.10.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) Czw 20.5.2021 - út 31.8.2021
Wzgórze zamkowe (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Příměstský tábor: Poznáváme řemesla) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
Muzeum Miejskie i Galeria w Svitavách (Svitavy), Muzeum miejskie w Železnym Brodzie (Železný Brod), Dom dzieci i młodzieży Przyjaciel (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Poznáváme řemesla)
(Komentovaná prohlídka historickým jádrem města) Pt 23.7.2021 16:00
Centrum Informacji Litomyszl (Litomyšl)
(Komentovaná prohlídka historickým jádrem města)

gastronomia (liczba: 2)

(Klobásobraní v Roudné) Czw 22.7.2021 - Nie 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)
(Prázdninové grilování) Pt 23.7.2021 - Nie 25.7.2021
(Nové Hrady)
(Prázdninové grilování)

kino - film (liczba: 3)

(Šarlatán - letní promítání) Pt 23.7.2021 21:30
Pałac Moravská Třebová (Moravská Třebová)
(Šarlatán - letní promítání)
(Zabijákova žena & bodyguard) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
(Zabijákova žena & bodyguard)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) Pt 23.7.2021 17:00
Pt 23.7.2021 19:30
Kino Kosmos (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)

muzyka (liczba: 5)

(Colour Meeting 2021) Pt 23.7.2021
Mury miejskie w Poličce (Polička)
(Colour Meeting 2021)
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy) Wt 12.7.2021 - Pt 23.7.2021
Litomyšl
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody) Pt 23.7.2021 18:00
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody)
(Disco Open Air: Petr A Martin Fikejs & Dj Morris) Pt 23.7.2021 21:00
Klub Miejski Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Disco Open Air: Petr A Martin Fikejs & Dj Morris)
(May Day!) Pt 23.7.2021 22:00
Dance club u Kolji (Litomyšl)
(May Day!)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy) Wt 12.7.2021 - Pt 23.7.2021
Litomyšl
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 1)

(Mistrovství střední Evropy ve velkých měřítkách RC on road aut) Pt 23.7.2021 - Nie 25.7.2021
Stadion modelarski Cihelna (Svitavy)
(Mistrovství střední Evropy ve velkých měřítkách RC on road aut)

teatr (liczba: 2)

(Colour Meeting 2021) Pt 23.7.2021
Mury miejskie w Poličce (Polička)
(Colour Meeting 2021)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody) Pt 23.7.2021 18:00
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody)

towarzyskie (liczba: 1)

(Klobásobraní v Roudné) Czw 22.7.2021 - Nie 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 16)

(Dracula a ti druzí) Pt 11.6.2021 - Nie 12.9.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Barbizonci versus Haushoferova škola) Sob 12.6.2021 - Sob 31.7.2021
Galeria Kroupa (Litomyšl)
(Barbizonci versus Haushoferova škola)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Nie 13.6.2021 - Sob 28.8.2021
Galeria Miroslava Kubíka (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Nie 13.6.2021 - Nie 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) Pt 18.6.2021 - Nie 19.9.2021
Kościół Podwyższenia św. Krzyża (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Iva Hüttnerová: Obrázky) Sob 19.6.2021 - Nie 15.8.2021
Muzeum regionalne w Litomyšl (Litomyšl)
(Iva Hüttnerová: Obrázky)
(Pačinkův Aplaus) Nie 20.6.2021 - Nie 5.9.2021
Hotel Aplaus (Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) út 4.5.2021 - Nie 29.5.2022
Portmoneum - Muzeum Josefa Váchala (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského) út 4.5.2021 - Nie 25.7.2021
Dom Pod Rycerzami - Miejska Galeria Litomyśl (Litomyšl)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) út 1.6.2021 - Nie 3.10.2021
Miejska Galeria Obrazów (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Výstava malíře Pavla Čecha) út 1.6.2021 - út 31.8.2021
Pałac Moravská Třebová (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) Śr 9.6.2021 - út 31.8.2021
Żywy Mur (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Lichožrouti) Pt 11.6.2021 - Nie 22.8.2021
Galeria Miejska (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Distanc) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) Sob 3.7.2021 - Wt 30.8.2021
Litomyšl
(Plán B)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost) Śr 7.7.2021 - Nie 8.8.2021
Pałac Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Czw 22.7.2021 - Czw 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

czas wolny (liczba: 3)

(Příměstský tábor) Śr 2.6.2021 - Pt 6.8.2021
Centrum Ekologiczne Paleta - filia Chrudim (Chrudim)
(Příměstský tábor)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě) Pt 23.7.2021
Skansen Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě)
(Kreslíř a humorista Jan Honza Lušovský) Pt 23.7.2021 17:00
(Seč)
(Kreslíř a humorista Jan Honza Lušovský)

kino - film (liczba: 4)

(Top Gun) Pt 23.7.2021 20:00
Trhová Kamenice (Trhová Kamenice )
(Top Gun)
(Ubal a zmiz) Pt 23.7.2021 21:00
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Ubal a zmiz)
(Pomáda - letní kino) Pt 23.7.2021 21:30
Adámkova třída (Hlinsko)
(Pomáda - letní kino)
(Luca) Pt 23.7.2021 21:30
Leťák (Chrudim)
(Luca)

kościelne (liczba: 2)

(Bohoslužba) Pt 23.7.2021 17:45
Kościół pw. Najświętszej Trójcy (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Pt 23.7.2021 17:00
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Hlinsko)
(Bohoslužba)

specjalistyczne (liczba: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě) Pt 23.7.2021
Skansen Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 6)

(Koni klece a jiné světy) Pt 9.7.2021 - Nie 29.8.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Koni klece a jiné světy)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Pt 9.7.2021 - Nie 31.10.2021
Pałac Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) út 11.5.2021 - Sob 31.7.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) Czw 17.6.2021 - Nie 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022) Czw 1.7.2021 - Sob 31.7.2021
Raisovo náměstí (Trhová Kamenice)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) Pt 16.7.2021 - Pt 10.9.2021
Otwór wystawowy (Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)

czas wolny (liczba: 2)

(Za příběhem draku) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 10:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 10:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

kino - film (liczba: 2)

(Čas) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 21:00
Letnie kino Širák (Hradec Králové)
(Čas)
(Explore) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 19:30 - 21:00
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Explore)

muzyka (liczba: 2)

(Mimořádný symfonický koncert Mozart, Beethoven, Bartholdy, Brahms) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 18:00 - 19:30
Filharmonia Hradec Králové (Hradec Králové)
(Mimořádný symfonický koncert Mozart, Beethoven, Bartholdy, Brahms)
(Severka) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 19:00
Folwark Šrámka (Hradec Králové - Piletice)
(Severka)

specjalistyczne (liczba: 2)

(Explore) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 19:30 - 21:00
Obserwatorium astronomiczne i planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Explore)
(Výstavy a dračí laboratoř) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 10:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 1)

(Anny) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 14:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Anny)

towarzyskie (liczba: 3)

(Pátrací hra - Questing) Czw 1.7.2021 - út 31.8.2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Czw 1.7.2021 - Czw 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 10:00 - 17:00
Teatr Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

wystawy, jarmarki i targi (liczba: 3)

(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu) út 8.6.2021 - Sob 31.7.2021
Impuls HK, centrum wsparcia działalności artystycznej (Hradec Králové)
(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu)
(Naše) út 8.6.2021 - Sob 31.7.2021
Impuls HK, centrum wsparcia działalności artystycznej (Hradec Králové)
(Naše)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech) Czw 1.7.2021 - Sob 28.8.2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

czas wolny (liczba: 4)

Czech Open 2021 Czw 15.7.2021 - Nie 1.8.2021
Wystawowe, kongresowe i kulturalne centrum Ideon (Pardubice)
Czech Open 2021
(Museum virtualis) Czw 29.4.2021 - Pt 31.12.2021
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Letní příměstský kemp - Holky vpřed!) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
(Pardubice)
(Letní příměstský kemp - Holky vpřed!)
(Beachvolejbalový kemp) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

kino - film (liczba: 1)

(Havel) Pt 23.7.2021 21:30
Pardubickie Kino Letnie (Pardubice)
(Havel)

muzyka (liczba: 4)

(Anna K. - Hudební léto na Zámku 2021) Można zarezerwować bilet Pt 23.7.2021 19:00
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)
(Anna K. - Hudební léto na Zámku 2021)
(Pardubická šestka - promenádní koncert) Pt 23.7.2021 17:00 - 19:00
Dom kultury Dukla (Pardubice)
(Pardubická šestka - promenádní koncert)
(Noční stanice) Pt 23.7.2021 18:00
(Pardubice)
(Noční stanice)
(Opékání buřtů na Dubině) Pt 23.7.2021 19:00 - 22:00
(Pardubice)
(Opékání buřtů na Dubině)

sport, aktywny wypoczynek (liczba: 3)

Czech Open 2021 Czw 15.7.2021 - Nie 1.8.2021
Wystawowe, kongresowe i kulturalne centrum Ideon (Pardubice)
Czech Open 2021
(Na Malou Skálu (nejen) s dětmi) Nie 18.7.2021 - Sob 24.7.2021
Pardubice
(Na Malou Skálu (nejen) s dětmi)
(Beachvolejbalový kemp) Wt 19.7.2021 - Pt 23.7.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

towarzyskie (liczba: 1)

(Opékání buřtů na Dubině) Pt 23.7.2021 19:00 - 22:00
(Pardubice)
(Opékání buřtů na Dubině)

ogólna liczba znalezionych obiektów: 123

Znajdź swoje zajęcie